Basında Biz

Güvenli Turizm Sertifikası'nı Almaya Hak Kazandık!

Değerli misafirlerimiz; Ramada Plaza By Wyndham Kahramanmaraş olarak 03.07.2020 tarihi itibariyle ‘Güvenli Turizm Sertifikamızı’ almış bulunmaktayız. Sizleri güvenle ve sağlıkla misafir etmeye devam ediyoruz.
Sertifikayı tam boyutlu görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız.

2019 BEST of RAMADA Ödülü, Ramada Plaza by Wyndham Kahramanmaraş'ın!


Haklı gururu yaşıyoruz!
2019 Best of Ramada ödülünü kazandık. Wyndham Ceo'su Dimitris Manikis otelimiz için teşekkür mesajı yayınladı!
Değerli Güvenilir Ortaklarımız ve Genel Müdürlerimiz, Wyndham Hotels & Resorts'ta, konuklarımıza unutulmaz bir seyahat deneyimi sunmak için çalışıyorsunuz. Hepinizin ve ekiplerinizin tutkusu ve taahhüdü olmadan ulaşılamayacak bir başarıdır bu. 2019 Best of® award ödülümüze sizi layık görmekten onur duyuyoruz.Otelleriniz, istisnai kalite puanları, seçkin konuk değerlendirmeleri ve Wyndham Rewards® sadakat programı ve üyelerine sarsılmaz bir bağlılık da dahil olmak üzere belirli kriterlere göre değerlendirilen elit bir grup arasında yer almaktadır. “Best of® award” ödülü almak, otelinizin istisnai hizmet, kalite ve mükemmellik taahhüdünün her birinin muazzam bir kanıtıdır. Bunun için, sürekli sıkı çalışmalarınız ve adanmışlığınız için hepinizi kutluyor ve teşekkür ediyoruz.

Sağlık Çalışanlarını Ağırlamamız Dolayısıyla Wyndham Genel Merkezinden Tebrik Mesajı Aldık!


Covid-19 salgını sebebiyle evlerine gidemeyen sağlık çalışanlarımızı otelimizde ağırladığımız için, Wyndham Genel Merkezinden tebrik mesajı aldık. Alt satırda merkez ofisten Franchise Operasyon Sorumlusu Serkan beyin tebrik mesajını görebilirsiniz.
"Sizi ve tum ekibinizi 2019 yili icerisinde tum Ramada by Wyndham otelleri arasinda yapilan degerlendirme sonucunda ‘En Iyi’ tesislerden biri olmanizdan dolayi tebrik ederim. Tesiste misafirlere sundugunuz iyi hizmet sonucu ulasilan yuksek memnuniyet skoru, Wyndham Rewards uyelik hedefleri ve marka standartlarinin uygulanmasinin basarili bir sekilde gerceklestirilmesi sonucunda bu odulu hak ettiniz. Bu odulu almaniz en az sizi oldugu kadar beni de cok mutlu etti. Bu zor zamanlarda sizi ve ekibinizi bir nebze de olsa motive edecek bu basarinin bundan sonraki donemlerde de devam edecegine eminim. Tekrardan hem sizi hem de tum calisma arkadaslarinizi markamiza kattiginiz katki ve degerden dolayi tebrik ederim.

Sağlık Çalışanlarına Otelini Açtı


“Biz bize yeteriz Türkiye!” kampanyasına Kahramanmaraşlı işadamı Ümit Özge, “Gün bu toplumdan kazandıklarımızı, tekrar bu topluma kazandırma günüdür” diyerek kahraman sağlık çalışanlarına otelini açarak destek verdi. Kahramanmaraş’taki otelinin bir bloğundaki 90 odayı sağlık çalışanlarına açan Özge, Turizm sektörüne de çağrıda bulundu: “Evimizi yani otelimizi kahraman sağlık çalışanlarına açtık. Tüm şehirlerdeki turizm alanındaki işadamlarına sağlık çalışanlarına kapılarını açma çağrısında bulunuyoruz. Elinizi taşın altına koyun! İnşallah bu uygulamamız tüm turizm sektöründeki işadamlarına örnek olur” dedi. Haberin Devamı..

Ramada Plaza by Wyndham Kahramanmaraş'dan Sağlık Çalışanlarına Tam Destek


Toplumdan kazandıklarını topluma geri vermek için kolları sıvadıklarını ifade eden RAMADA Otel Yönetim Kurulu Başkanvekili Ümit Özge 90 oda 180 yatakla sağlık çalışanlarına 5 Yıldız konforunda hizmet sunduklarını söyledi. Haberin Devamı..

İhlas Haber Ajansı Röportajı


Sağlık çalışanlarına beş yıldız konforunda hizmet sağlayan Ramada Plaza by Wyndham Kahramanmaraş Yönetim Kurulu Üyesi sayın Ümit ÖZGE İhlas Haber Ajansı' na röportaj vererek bilgilendirmelerde bulundu. Haberin Devamı..

Özge Şirketler Grubu'ndan Güzel Bir Destek


Otel yönetim kurulu başkanvekili Ümit Özge, otelin sağlık çalışanlarına 1 Nisan tarihinde kapılarını açacağı ve 5 yıldızlı konfor ile hizmet vereceklerini söylerken, korona virüs nedeniyle otelde sık sık dezenfektan işlemlerinin yerine getirildiğini söyledi. Haberin Devamı..

Sağlık Çalışanlarına Ücretsiz Otel


Kahramanmaraş’ta bir otel, sağlık çalışanlarına kapılarını ücretsiz açtı. Dünyayı etkisi altına alan korona virüs nedeniyle ülke genelinde olduğu gibi Kahramanmaraş'ta da sağlık çalışanları görevlerini yerine getiriyor. Kahramanmaraş'ta bir otel ise görevlerini tamamlayıp evlerine dönmek istemeyen sağlık çalışanları için 90 odayı tahsis etti. Haberin Devamı..

Ramada Plaza By Wyndham Kahramanmaraş, Turizmde Birlik ve Beraberlik Mesajı Verdi


Ramada Plaza By Wyndham Kahramanmaraş Basın Mensupları ile bir araya gelerek, Turizmde Birlik Ve Beraberlik Mesajı Verdi. Ramada Plaza Genel Müdürü Mehmet Turan, ‘’Bir yıl önce şehre geldiğimde turizm bilincinin eksik olduğunu ve sektörünün tüm paydaşlarının birlikte hareket etmediğini gördüm. Bunun üzerine öncülüğünü yaparak Kahramanmaraş Turizm Platformunun kurulması için tüm Otel ve Acente yetkilileri ile sonrada diğer paydaşlar ile görüşüp, desteklerini de alarak Kahramanmaraş ‘’Turizm Platformunu” kurduk. Haberin Devamı..

Ramada Plaza By Wyndham Kahramanmaraş Öğrencilerin Yüzünü Güldürdü


Yönetim Kurulu Başkanlığını Abdurrahman Özge ve Genel Müdürlüğünü Mehmet Turan’ın yaptığı Ramada Plaza By Wyndham Kahramanmaraş, eğitim alanında öğrencilere her daim destek veriyor. Kaynak: Ramada Plaza By Wyndham Kahramanmaraş öğrencilerin yüzünü güldürdü Haberin Devamı..